kies een portal
Ontwikkel je talent

Nieuws

Breng nu je stem uit!

woensdag, 20 juni 2012



 Klik hier om te stemmen!

Giovanni Lotze
(19) uit Reuver is de nieuwe uitblinker van Gilde Opleidingen. De derdejaars recreatiestudent heeft social media binnen Gilde Opleidingen op de kaart gezet, zo oordeelde de vakjury op 10 mei bij Hotelschool Venlo.

De jonge Reuvernaar was met twee andere kandidaten in de race voor de titel Gilde Uitblinker 2012: techniekstudent Giel Bongers uit Roggel en recreatiestudent Viënna Poppe uit Haelen.

Giovanni Lotze, student Leisure & hospitality host ontwikkelde Go! crazy, een spel waarbij zes studententeams uitdagende en hilarische opdrachten uitvoerden en filmden. De compilaties die hij hiervan maakte, waren een regelrechte hit op Facebook. Daarnaast leverde hij de content voor de social mediakanalen van Gilde Opleidingen. Met de waardevolle informatie die hij tijdens zijn stage verzamelde, gaat het opleidingscentrum nu gericht beleid ontwikkelen voor de inzet van social media.

In diezelfde stageperiode won Giovanni ook de Extreme Innovation Battle 2012, een landelijke prijs voor de beste innovatie in de recreatiebranche. De kersverse uitblinker droomt van een eigen camping maar gaat zich eerst verder ontwikkelen op het hbo.
Hoe je een uitblinker wordt? “Overtuigingskracht is het allerbelangrijkste. Dat vraagt om een goede voorbereiding en presentatie, maar ook om passie en lef. Die vier ingrediënten heb je nodig om iets te bereiken. Op school en je verdere leven. Uitblinken doe je zelf”, straalt Giovanni.

Komend najaar, op 11 oktober, mag de nieuwe Gilde Uitblinker zichzelf presenteren tijdens de landelijke Uitblinkersverkiezing van de MBO Raad.



Klik hier voor de recreatieopleidingen van Gilde Opleidingen

Voorkeurstrefwoorden

Share |
kies een maand
Opleidingen zoeken
toon lijst met alle opleidingen