Skip to main content Overslaan en naar de footer gaan Overslaan en naar de zoekbalk gaan Overslaan en naar de navigatie gaan

Voorbereiding CO-erkenning profiel installeren

Gilde Opleidingen Installatietechniek
Bereid je in 3 dagen optimaal voor op het Praktijkexamen CO Installeren. Tijdens deze training leer je hoe je de vorming en het vrijkomen van koolmonoxide bij cv-ketelinstallaties voorkomt. Je krijgt inzicht in alle belangrijke aandachtspunten bij het monteren van cv-ketels, rookgasafvoerkanalen, luchttoevoer en ventilatie, zodat je na afloop veilig en vakkundig aan de slag kunt.
Cursus type
Cursus
Duur
0 - 1 maand
Resultaat
Getuigschrift
Branche
Techniek
Locatie(s)
Roermond - Civil Kerkeveldlaan 4

In het kort

In het kort

Kosten
  • €1135,- per persoon
Vakken

Beroepsgerichte vakken:

  • Signaleren van CO-gevaarlijke situaties, adviseren, CO-melders plaatsen en controleren
  • Aanleggen van cv, water en gasleiding t.b.v. het aansluiten van een cv/combitoestel volgens de geldende eisen en normen
  • Aanleggen van rookgasafvoerleidingen en het uitvoeren van een rookgasmeting
  • Aanleggen van individuele installaties
  • Aanleggen van CLV systemen in gestapelde bouw
  • Voorlichting geven aan de klant
  • Controleren en instellen van de branderdruk
  • Instellen van de gas/luchtverhouding
  • Uitvoeren van een rookgasmeting
     
Na de cursus
  • Getuigschrift Installatiewerk Nederland.

Veilig werken met CO

Over de cursus

In 3 dagen bereid je je optimaal voor op het Praktijkexamen CO Installeren. Je leert hoe je de vorming en het vrijkomen van koolmonoxide bij cv-ketels voorkomt en krijgt inzicht in de belangrijkste aandachtspunten bij montage, rookgasafvoer, luchttoevoer en ventilatie. Na afloop ben je klaar voor het praktijkexamen en kun je, na het behalen van het theorie-examen, direct een examenmoment plannen.

  • Fijne motoriek
  • Nauwkeurig
  • Praktisch ingesteld
  • Probleemoplossend vermogen
  • Technisch inzicht