Skip to main content Overslaan en naar de footer gaan Overslaan en naar de zoekbalk gaan Overslaan en naar de navigatie gaan

Reis de wereld rond voor toerisme

Niki Linders - Medewerker Recreatie
Nieuws
Niki Linders twijfelde vroeger tussen twee totaal verschillende opleidingen: interieur en toerisme. Uiteindelijk gaf haar liefde voor reizen de doorslag. “Ik wilde van reizen mijn werk maken,” vertelt ze. Dus koos ze voor de opleiding Medewerker recreatie.

Ik wilde van reizen mijn werk maken

Gewoon doen

Tijdens haar studie liep ze stage op Fuerteventura, in een Duits resort. Best spannend, want Duits was niet bepaald haar favoriete vak. “Ik sprak de taal eigenlijk helemaal niet goed en vond het doodeng om daarheen te gaan.” Toch besloot ze het avontuur aan te gaan. “Iedereen zei: gewoon doen, dat Duits komt vanzelf wel.” En dat bleek waar. “Ik heb daar zóveel geleerd, niet alleen over het werk, maar ook over mezelf.”

Na haar diploma bleef het reizen kriebelen. Ze vertrok naar Australië, waar ze een jaar werkte en reisde. Daarna ging ze backpacken door Azië. Tot corona uitbrak. “Toen dacht ik: ik kan thuis op de bank gaan zitten, maar als je toch niks kunt doen, kun je net zo goed in de Spaanse zon zitten.” Ze keerde terug naar Fuerteventura en belandde opnieuw bij haar oude stageplek.

Inmiddels werkt Niki op een reisbureau in Nederland. Daarmee is de cirkel eigenlijk rond. “Ik heb zelf gereisd, in het buitenland gewerkt en allerlei ervaringen opgedaan. Nu mag ik anderen helpen om deze reizen te maken.”

Ontdek onze opleidingen